TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.

NIP: 663-16-85-878
REGON: 292379450

Wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego
przez Sąd Rejonowy w Kielcach
X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000001212

Kapitał zakładowy w wysokości 600 000,00zł

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

HANDEL - WÓZKI WIDŁOWE

ZACHODNIO-POMORSKIE

Piotr Janas

666 811 045
p.janas@toolmex-truck.com.pl

WIELKOPOLSKIE

Marcel Turecki

728 491 565
m.turecki@toolmex-truck.com.pl

KUJAWSKO-POMORSKIE

Arkadiusz Ulatowski

666 811 157
a.ulatowski@toolmex-truck.com.pl

LUBUSKIE

Tomasz Bagiński

728 491 784
t.baginski@toolmex-truck.com.pl

ŁÓDZKIE

Michał Tąporkiewicz

666 811 064
m.taporkiewicz@toolmex-truck.com.pl

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Jan Lubczynski

602 538 426
j.lubczynski@toolmex-truck.com.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Krzysztof Gałczyński

728 491 695
k.galczynski@toolmex-truck.com.pl

MAZOWIECKIE

Władysław Kędzior

600 875 917
w.kedzior@toolmex-truck.com.pl

PODKARPACKIE

Lesław Dobrzański

660 732 993
l.dobrzanski@toolmex-truck.com.pl

ŚLĄSKIE I OPOLSKIE

Artur Winiarski

666 810 958
a.winiarski@toolmex-truck.com.pl

MAŁOPOLSKIE I LUBELSKIE

Artur Sala

608 039 059
a.sala@toolmex-truck.com.pl

DOLNOŚLĄSKIE

Rafał Kuśmierz

666 811 080
r.kusmierz@toolmex-truck.com.pl

Andrzej Wodziński

664 734 822
a.wodzinski@toolmex-truck.com.pl

POMORSKIE

Sebastian Szczygieł

666 810 993
s.szczygiel@toolmex-truck.com.pl

Andrzej Hołub

694 404 855
a.holub@toolmex-truck.com.pl

HANDEL - ŁADOWARKI TELESKOPOWE

PÓŁNOC

Piotr Majewski

602 534 541
p.majewski@toolmex-truck.com.pl

POŁUDNIE

Grzegorz Tołwiński

606 823 942
g.tolwinski@toolmex-truck.com.pl

HANDEL - INNE

PRZETARGI

Grzegorz Kania

664 744 629
g.kania@toolmex-truck.com.pl

REGAŁY

Janusz Nitkowski

728 491 661
j.nitkowski@toolmex-truck.com.pl

UŻYWANE WÓZKI WIDŁOWE

Krzysztof Gałczyński

728 491 695
k.galczynski@toolmex-truck.com.pl