TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.

NIP: 663-16-85-878
REGON: 292379450

Wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego
przez Sąd Rejonowy w Kielcach
X Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000001212

Kapitał zakładowy w wysokości 600 000,00 zł

ZOSTAW NAM WIADOMOŚĆ

WÓZKI WIDŁOWE

WIELKOPOLSKIE

Marcel Turecki

728 491 565
m.turecki@toolmex-truck.com.pl

ZACHODNIO-POMORSKIE

Piotr Janas

666 811 045
p.janas@toolmex-truck.com.pl

KUJAWSKO-POMORSKIE

Arkadiusz Ulatowski

666 811 157
a.ulatowski@toolmex-truck.com.pl

ŁÓDZKIE

Michał Tąporkiewicz

666 811 064
m.taporkiewicz@toolmex-truck.com.pl

PODKARPACKIE

Lesław Dobrzański

660 732 993
l.dobrzanski@toolmex-truck.com.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Krzysztof Gałczyński

728 491 695
k.galczynski@toolmex-truck.com.pl

MAZOWIECKIE

Karol Mortka

664 740 516
k.mortka@toolmex-truck.com.pl

PODLASKIE

Jan Lubczynski

602 538 426
j.lubczynski@toolmex-truck.com.pl

LUBUSKIE

Tomasz Bagiński

728 491 784
t.baginski@toolmex-truck.com.pl

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Piotr Sikora

600 875 934
p.sikora@toolmex-truck.com.pl

ŚLĄSKIE i OPOLSKIE

Artur Winiarski

666 810 958
a.winiarski@toolmex-truck.com.pl

MAŁOPOLSKIE i LUBELSKIE

Artur Sala

608 039 059
a.sala@toolmex-truck.com.pl

DOLNOŚLĄSKIE

Rałał Kuśmierz

666 811 080
r.kusmierz@toolmex-truck.com.pl

 

Andrzej Wodziński

664 734 822
a.wodzinski@toolmex-truck.com.pl

POMORSKIE

Sebastian Szczygieł

666 810 993
s.szczygiel@toolmex-truck.com.pl

 

Andrzej Hołub

694 404 855
a.holub@toolmex-truck.com.pl

PRZETARGI

Grzegorz Kania

664 744 629
g.kania@toolmex-truck.com.pl

WÓZKI UŻYWANE

Krzysztof Gałczyński

728 491 695
k.galczynski@toolmex-truck.com.pl

ŁADOWARKI TELESKOPOWE i MASZYNY BUDOWLANE

PÓŁNOC

Piotr Majewski

602 534 541
p.majewski@toolmex-truck.com.pl

POŁUDNIE

Grzegorz Tołwiński

606 823 942
g.tolwinski@toolmex-truck.com.pl

INNE

REGAŁY

Janusz Nitkowski

728 491 661
j.nitkowski@toolmex-truck.com.pl