Miłośnicy ogrodnictwa! Czy jesteście gotowi na najważniejsze wydarzenie branży sadowniczej i warzywniczej w tym roku? Już 17-18 stycznia 2024 roku w Kielcach odbędą się – Targi Sadownictwa i Warzywnictwa, a my, firma Toolmex Truck, jesteśmy dumni, że będziemy częścią tego fantastycznego wydarzenia!

To wyjątkowa okazja, aby poznać najnowsze trendy, odkryć innowacyjne technologie i nawiązać cenne kontakty biznesowe. Z radością zapraszamy Was do odwiedzenia naszego stoiska (STOISKO F1), gdzie zaprezentujemy nasze najnowsze oferty i rozwiązania. Nasz zespół będzie do Waszej dyspozycji, aby udzielić profesjonalnego doradztwa oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Przygotuj się na dwa dni pełne inspiracji, nauki i niesamowitych doświadczeń. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym sadownikiem, czy początkującym entuzjastą, na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa w Kielcach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Dołącz do nas i tysięcy innych na targach w Kielcach. Czekamy na Ciebie z niecierpliwością!